Preaload Image

Odpowiedzi na pytania:

Certyfikat elektroniczny otrzymasz na adres email po uzyskaniu pozytywnej oceny z egzaminu końcowego. Ocenę otrzymasz po sprawdzeniu egzaminu przez pracownika komisji. Cały proces może trwać do tygodnia czasu.


Certyfikat papierowy dostępny w 11 językach otrzymasz po uzyskaniu pozytywnej oceny z egzaminu końcowego i opłaceniu certyfikatu papierowego w sklepie.

Jak wygląda certyfikat papierowy można sprawdzić [tutaj]

Ze względu na ogromną ilość zamówień i sytuację związaną z covid certyfikaty wysyłane są w każdy piątek.

Za nasze usługi na życzenie klienta wystawiamy elektroniczną fakturę VAT. W tym celu przy zakupie w formularzu, należy podać dane płatności:

  • imię i nazwisko kursanta;
  • nazwę firmy (opcjonalnie);
  • kraj, ulicę, kod pocztowy i miasto siedziby płatnika (osoby fizycznej lub firmy, zależnie czy dokonują Państwo zakupu prywatnie czy na firmę);
  • numer telefonu (opcjonalnie);
  • adres email kursanta.

Następnie należy zaznaczyć opcję “Chcę otrzymać fakturę” i opcjonalnie podać numer NIP.

Przy zakupie certyfikatu papierowego dostępna jest dodatkowa opcja podania adresu wysyłki na inny adres niż płatnika.

Faktura zostanie automatycznie wygenerowana i przesłana na adres e-mail kursanta po zaksięgowaniu wpłaty.

Dostęp do kursu jest NIELIMITOWANY. Do egzaminu końcowego możesz podejść kiedy tylko chcesz.

Po zdaniu egzaminu końcowego i otrzymaniu certyfikatu nadal masz dostęp do kursu, materiałów szkoleniowych i przyszłych aktualizacji.

System automatycznie po dokonaniu płatności przydziela kurs do konta.

Preferowana płatność za kurs to Przelew internetowy lub PayPal, ponieważ system automatycznie po dokonaniu płatności przydziela kurs do konta.

Obsługujemy: 26 banków, karty płatnicze VISA i MasterCard, GooglePay, a także zakup na raty w Alior i mBank.

Istnieje możliwość zakupienia kursów na wybraną ilość rat. Opcja jest dostępna po wybraniu Przelewu internetowego. Można wybrać Alior bank lub mBank.

Przy płatności offline cały proces dostępu do kursu może trwać do trzech dni.

Egzamin końcowy dostępny jest przez Internet, na końcu kursu. Składa się z 20 pytań zamkniętych jednokrotnego wyboru. Czas na ukończenie egzaminu to 30 minut. Aby uzyskać ocenę pozytywną należy odpowiedzieć poprawnie na 14 pytań (70%). Pytania na egzaminie końcowym przygotowane są na podstawie wykładów i testów powtórkowych.

Do Egzaminu końcowego możesz podejść bezpłatnie raz, a w przypadku niepowodzenia możesz wykupić usługę dodatkowego egzaminu dostępną w SKLEPIE. Koszt to 29 zł brutto.

Dla subskrybentów oferujemy dodatkowy bezpłatny Egzamin końcowy. Aby skorzystać z promocji, przed przystąpieniem do egzaminu zapisz się na newsletter.

W tym celu przy zakupie w formularzu, w którym podają Państwo dane płatności prosimy wpisać imię, nazwisko, adres email i pozostałe dane wyłącznie płatnika (osoby kupującej kurs).

Natomiast w polu informacje dodatkowe należy podać imię, nazwisko i adres email osoby obdarowanej, dla której wystawiony będzie voucher podarunkowy.

Przygotujemy voucher z dostępem do konta i wyślemy na adres e-mail osoby płacącej za usługę. Voucher można przekazać w formie pdf lub wydrukować (można zapakować do ładnej koperty). Osoba obdarowana nie jest przez nas informowana, pozostawiamy to w rękach płatnika, natomiast gdy osoba obdarowana wykorzysta voucher, wtedy wiadomości z informacją o egzaminie itp. będą kierowane na jej adres e-mail.

Voucher przygotowujemy w terminie dwóch dni. W nagłych sytuacjach prosimy o kontakt pod adresem email: kontakt@futureinvestment.pl

W tym celu przy zakupie w formularzu, w którym podają Państwo dane płatności prosimy podać imię, nazwisko i adres email kursanta (pracownika), a w pozostałych polach dane firmy do faktury.

Nasze kursy są tak samo ważne jak kursy stacjonarne. Za ukończenie kursu otrzymują Państwo certyfikat honorowany przez Instytucje państwowe i pracodawców.

Po aktywacji kursu system automatycznie wysyła wiadomość email z loginem i hasłem do konta. Może zdarzyć się, że wiadomość trafi do folderu SPAM lub OFERTY.

Zawsze możesz liczyć na naszą pomoc pod adresem kontakt@futureinvestment.pl

System blokuje konto po 5 próbach błędnego wpisania hasła lub loginu. W celu pomocy lub odblokowania, proszę o kontakt przez formularz lub email: kontakt@futureinvestment.pl

Jeżeli zamierzasz kupić kurs finansowany ze środków publicznych należy wypełnić i wysłać skan oświadczenia, którego wzór możesz pobrać [tutaj] na adres e-mail kontakt@futureinvestment.pl

Podstawa prawna:

1/ art. 43 ust. 1 pkt 29 lit. c ustawy o podatku od towarów i usług „Zwalnia się od podatku usługi kształcenia zawodowego lub przekwalifikowania zawodowego, inne niż wymienione w pkt 26, finansowane w całości ze środków publicznych oraz świadczenie usług i dostawę towarów ściśle z tymi usługami związane.”

2/ § 3 ust. 1 pkt 14 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 grudnia 2013 r. w sprawie zwolnień od podatku od towarów i usług oraz warunków stosowania tych zwolnień „Zwalnia się od podatku usługi kształcenia zawodowego lub przekwalifikowania zawodowego, finansowane w co najmniej 70% ze środków publicznych oraz świadczenie usług i dostawę towarów ściśle z tymi usługami związane.

Napisz do nas

Skorzystaj z formularza lub napisz na adres email (odpowiedź do 24h)

Biuro obsługi klienta

kontakt@futureinvestment.pl

Współpraca

wspolpraca@futureinvestment.pl

    error: Zawartość chroniona przed kopiowaniem