Obraz Ładujący

Odpowiedzi na pytania:

Certyfikat elektroniczny otrzymasz na adres email po uzyskaniu pozytywnej oceny z egzaminu końcowego. Ocenę otrzymasz po sprawdzeniu egzaminu przez pracownika komisji. Cały proces może trwać do tygodnia czasu.

Certyfikat papierowy otrzymasz po uzyskaniu pozytywnej oceny z egzaminu końcowego i opłaceniu Certyfikatu papierowego w sklepie.

Za nasze usługi na życzenie klienta wystawiamy elektroniczną fakturę VAT. W tym celu prosimy o przesłanie: nazwy firmy, siedziby i numeru NIP, na adres: kontakt@futureinvestment.pl

Zgodnie z przepisami Ustawy VAT (art. 106i ust. 1) fakturę należy wystawić do 15 dnia miesiąca następującego po wykonaniu usługi. Dniem wykonania usługi jest uruchomienie kursu.

Dostęp do kursu jest NIELIMITOWANY. Do egzaminu końcowego możesz podejść kiedy tylko chcesz.

Preferowana płatność za kurs to Przelew internetowy lub PayPal, ponieważ system automatycznie po dokonaniu płatności przydzieli Ci kurs do konta.

Istnieje możliwość zakupienia kursów na wybraną ilość rat. Opcja jest dostępna po wybraniu Przelewu internetowego. Można wybrać Alior bank lub mBank.

Przy płatności offline cały proces dostępu do kursu może trwać do trzech dni.

Egzamin końcowy dostępny jest przez Internet, na końcu kursu. Składa się z 20 pytań zamkniętych jednokrotnego wyboru. Czas na ukończenie egzaminu to 30 minut. Aby uzyskać ocenę pozytywną należy odpowiedzieć poprawnie na 14 pytań (70%). Pytania na egzaminie końcowym przygotowane są na podstawie wykładów i testów powtórkowych.

Do Egzaminu końcowego możesz podejść bezpłatnie raz, a w przypadku niepowodzenia możesz wykupić usługę dodatkowego egzaminu dostępną w  SKLEPIE.

Dla subskrybentów oferujemy dodatkowy bezpłatny Egzamin końcowy. Aby skorzystać z promocji, przed przystąpieniem do egzaminu zapiszesz się na newsletter.

Powiadom nas przez formularz lub na kontakt@futureinvestment.pl , a przygotujemy fakturę i udzielimy dostępu wskazanej osobie.

Nasze kursy są tak samo ważne jak kursy stacjonarne. Za ukończenie kursu otrzymasz certyfikat honorowany przez Instytucje państwowe i pracodawców.

Po aktywacji kursu system automatycznie wysyła wiadomość email z loginem i hasłem do konta. Może zdarzyć się, że wiadomość trafi do folderu SPAM lub OFERTY.

System blokuje konto po 5 próbach błędnego wpisania hasła lub loginu. W celu pomocy lub odblokowania, proszę o kontakt przez formularz lub email: kontakt@futureinvestment.pl

Napisz do nas

Skorzystaj z formularza lub napisz na adres email (odpowiedź do 24h)

Biuro obsługi klienta

kontakt@futureinvestment.pl

Współpraca

wspolpraca@futureinvestment.pl

    error: Zawartość chroniona przed kopiowaniem