Preaload Image

Sprawdź jak działa Platforma z kursami online

Jeżeli w przeglądarce internetowej masz włączoną blokadę filmów na stronach www, możesz obejrzeć krótki film instruktażowy na stronie youtube.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Certyfikat elektroniczny otrzymasz na adres e-mail po uzyskaniu pozytywnej oceny z egzaminu końcowego. Ocenę otrzymasz po sprawdzeniu egzaminu przez pracownika komisji. Cały proces może trwać do siedmiu dni.


Certyfikat papierowy dostępny w 12 językach otrzymasz po uzyskaniu pozytywnej oceny z egzaminu końcowego i opłaceniu certyfikatu papierowego w sklepie.

Jak wygląda certyfikat papierowy można sprawdzić [tutaj]

Certyfikaty papierowe wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Na życzenie klienta wystawiamy elektroniczną fakturę VAT. W tym celu przy zakupie w formularzu, należy podać dane płatności:

 • imię i nazwisko kursanta,
 • nazwę firmy (opcjonalnie),
 • kraj, ulicę, kod pocztowy i miasto siedziby płatnika (osoby fizycznej lub firmy, zależnie czy dokonują Państwo zakupu prywatnie czy na firmę),
 • numer telefonu (opcjonalnie),
 • adres e-mail kursanta.

Należy zaznaczyć opcję “Chcę otrzymać fakturę” i opcjonalnie podać numer NIP.

Przy zakupie certyfikatu papierowego dostępna jest dodatkowa opcja podania adresu wysyłki na inny adres niż płatnika.

Faktura zostanie automatycznie wygenerowana i przesłana na adres e-mail po zaksięgowaniu wpłaty.

Dostęp do kursu jest NIELIMITOWANY. Do egzaminu końcowego można podejść w dowolnym terminie.

Preferowana płatność za kurs to Przelew internetowy lub PayPal, ponieważ system automatycznie po dokonaniu płatności przydziela kurs do konta.

Obsługujemy: 26 banków, karty płatnicze VISA i MasterCard, GooglePay. Nie udzielamy sprzedaży ratalnej.

Przy płatności offline cały proces dostępu do kursu może trwać do czasu zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku bankowym.

Podana cena dotyczy pełnej usługi, za cały kurs i wszystkie moduły wymienione w programie kursu.

Opłata jest jednorazowa.

Egzamin końcowy dostępny jest przez Internet, na końcu kursu. Składa się z 20 pytań zamkniętych jednokrotnego wyboru. Czas na ukończenie egzaminu to 30 minut. Aby uzyskać ocenę pozytywną należy odpowiedzieć poprawnie na 14 pytań (70%). Pytania na egzaminie końcowym przygotowane są na podstawie wykładów i testów powtórkowych.

Do Egzaminu końcowego można podejść bezpłatnie raz, a w przypadku niepowodzenia należy wykupić usługę dodatkowego egzaminu dostępną w SKLEPIE. Koszt to 29 zł brutto.

Dla subskrybentów oferujemy dodatkowy bezpłatny Egzamin końcowy. Aby skorzystać z promocji, przed przystąpieniem do egzaminu należy zapisać się na newsletter.

W formularzu, w którym podają Państwo dane płatności prosimy wpisać imię, nazwisko, adres e-mail osoby kupującej kurs.

W polu informacje dodatkowe należy podać imię, nazwisko i adres e-mail osoby obdarowanej, dla której wystawiony będzie voucher podarunkowy.

Przygotujemy voucher z dostępem do konta i wyślemy na adres e-mail osoby płacącej za usługę. Voucher można przekazać w formie pdf lub wydrukować (można zapakować do ładnej koperty). Osoba obdarowana nie jest przez nas informowana, pozostawiamy to w rękach płatnika, natomiast gdy osoba obdarowana wykorzysta voucher, wtedy wiadomości z informacją o egzaminie itp. będą kierowane na jej adres e-mail.

Voucher przygotowujemy w terminie dwóch dni. W nagłych sytuacjach prosimy o kontakt pod adresem email: kontakt@futureinvestment.pl

W tym celu przy zakupie w formularzu, w którym podają Państwo dane płatności prosimy podać imię, nazwisko i adres email kursanta (pracownika), a w pozostałych polach dane firmy do faktury.

Zgodnie z prawem z kursu może korzystać każda pełnoletnia osoba, niezależnie od wykształcenia.

Na Future Investment dobieramy kursy tak, aby można było wykonywać dany zawód bez konieczności uzyskania specjalnej formy zezwolenia.

W Polsce na podstawie art. 2 ustawy z dnia 6 marca 2018 r. – Prawo przedsiębiorców podejmowanie, wykonywanie i zakończenie działalności gospodarczej są wolne dla każdego na równych prawach. Dzięki temu to wolny rynek decyduje, kto wykonuje pracę, eliminuje słabych, a daje rozwijać się lepszym, tym z których usług klienci chętniej korzystają.

Od tej zasady występują wyjątki, w celu wykonywania niektórych zawodów trzeba uzyskać:

 • koncesję, np. w działalności energetycznej, obrotu bronią, ochronie osób i mienia,
 • licencję, np. rzeczoznawca majątkowy, adwokat, architekt, doradca podatkowy,
 • zezwolenie, np. obrót alkoholem, obrót odpadami, prowadzenie apteki,
 • wpis do rejestru działalności regulowanej, np. usługi detektywistyczne, indywidualna praktyka pielęgniarek, ośrodek szkolenia kierowców.

Jak sprawdzić czy wykonywanie zawodu wymaga specjalnej formy zezwolenia?

Na rządowej stronie biznes.gov.pl jest czytelny materiał edukacyjny z wyszczególnionymi zawodami regulowanymi. Do sprawdzenia wymogów w państwach członkowskich Unii Europejskiej przydatna jest strona ec.europa.eu. W celu uzyskania informacji można również odwiedzić lokalny Punkt Informacji dla Przedsiębiorcy.

Niestety nie mamy telefonicznego Biura Obsługi Klienta.

Z przyjemnością odpowiadamy na pytania pod adresem kontakt@futureinvestment.pl

Ebook dostępny jest na platformie edukacyjnej, w sekcji wybranego kursu, na samym końcu kursu.

Do uruchomienia ebooka zalecamy darmowy program Adobe Acrobat Reader. Program do pobrania [tutaj]

Po aktywacji kursu system automatycznie wysyła wiadomość e-mail z loginem i hasłem do konta. Może zdarzyć się, że:

 1. wiadomość trafi do folderu SPAM lub OFERTY.
 2. został podany błędny adres e-mail przy zamówieniu, np. z literówką.

Udzielamy indywidualnej pomocy pod adresem kontakt@futureinvestment.pl

W celu zakupu kursu finansowanego ze środków publicznych należy wypełnić i wysłać skan oświadczenia, którego wzór można pobrać [tutaj] na adres e-mail kontakt@futureinvestment.pl

Podstawa prawna:

1/ art. 43 ust. 1 pkt 29 lit. c ustawy o podatku od towarów i usług „Zwalnia się od podatku usługi kształcenia zawodowego lub przekwalifikowania zawodowego, inne niż wymienione w pkt 26, finansowane w całości ze środków publicznych oraz świadczenie usług i dostawę towarów ściśle z tymi usługami związane.”

2/ § 3 ust. 1 pkt 14 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 grudnia 2013 r. w sprawie zwolnień od podatku od towarów i usług oraz warunków stosowania tych zwolnień „Zwalnia się od podatku usługi kształcenia zawodowego lub przekwalifikowania zawodowego, finansowane w co najmniej 70% ze środków publicznych oraz świadczenie usług i dostawę towarów ściśle z tymi usługami związane.

Jeżeli nadal masz pytania, napisz do nas

Biuro obsługi klienta

kontakt@futureinvestment.pl

Współpraca

wspolpraca@futureinvestment.pl

Kursy online Future Investment

error: Zawartość chroniona przed kopiowaniem